See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I UNIESZKODLIWIENIE ODPADÓW POKONSUMPCYJNYCH, MEDYCZNYCH, NIEBEZPIECZNYCH I INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE POCHODZĄCYCH Z TERENÓW ADMINISTROWANYCH PRZEZ 31 WOG W ZGIERZU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i unieszkodliwieniu odpadów pokonsumpcyjnych, medycznych, niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne pochodzących z terenów administrowanych przez 31 WOG w Zgierzu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i unieszkodliwienie odpadów pokonsumpcyjnych z terenów administrowanych przez 31WOG
Beschreibung: Przedmiotem umowy są usługi odbioru i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych o kodach 20 01 08, 20 01 25, zwane dalej Usługami. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje i zobowiązuje się do wykonania Usług na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji dodatkowych ćwiczeń/szkoleń/kursów/wcieleń, mobilizacji oraz działań wojennych. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgonie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i utylizacja odpadów medycznych z terenów administrowanych przez 31WOG
Beschreibung: Przedmiotem umowy są usługi odbioru i utylizacji odpadów medycznych, zwane dalej Usługami. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje i zobowiązuje się do wykonania Usług na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, do 20% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji dodatkowych ćwiczeń/szkoleń/kursów/wcieleń, mobilizacji oraz działań wojennych. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgonie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
Los: LOT-0003
Titel: 3) Odbiór i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne z terenów administrowanych przez 31WOG
Beschreibung: Przedmiotem umowy są usługi odbioru i unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, zwane dalej Usługami. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje i zobowiązuje się do wykonania Usług na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
Beschreibung der Optionen: Brak opcji