See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Toetsing Software en Softwarebroncode
Beschreibung: Toetsing van software en softwarebroncode. De levering van diensten in relatie tot beveiligingsaudits, pentesten en onderhoudbaarheidsaudits. De totale waarde van de opdracht gerekend over de totale looptijd van vier jaar bedraagt circa € 1.320.000, - Euro (exclusief btw). Dit volume betreft een ruwe schatting en is op basis van een prognose van afname voor de gevraagde Diensten. Geprognotiseerde opdrachtwaarde per afzonderlijk perceel (totaal vier jaar; exclusief btw): • Perceel 1. Beveiligingsaudits: € 570.000, - • Perceel 2. Pentesten: € 450.000, - • Perceel 3. Onderhoudbaarheidsaudits: € 300.000, -
Interne Kennung: TN457010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72800000 Computerrevision und -prüfung, 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Beveiligingsaudits
Beschreibung: Het uitvoeren van een toets van de Beveiligbaarheid van een IT-systeem. De toets resulteert in bevindingen ten aanzien van de Beveiligbaarheid, een expertoordeel dat aangeeft of de Beveiligbaarheid voldoet aan de gestelde eisen en toetsingskaders én aanbevelingen voor het verbeteren van de Beveiligbaarheid. Geraamde opdrachtwaarde: €570.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de raamovereenkomsten.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Pentesten
Beschreibung: Voor de kritische IT-systemen van ICTU moeten pentesten worden uitgevoerd. Dit teneinde de technische robuustheid van de beveiliging te testen en zo kwetsbaarheden en onvolkomenheden te signaleren. De wens bestaat om via een Raamovereenkomst deze pentesten bij twee Opdrachtnemers uit te kunnen zetten. Geraamde opdrachtwaarde: € 450.000
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3. Onderhoudbaarheidsaudits
Beschreibung: Het uitvoeren van een toets van de onderhoudbaarheid van een IT-systeem. De toets resulteert in bevindingen ten aanzien van de onderhoudbaarheid, een expertoordeel dat aangeeft of de onderhoudbaarheid voldoet aan de gestelde eisen en toetsingkaders én aanbevelingen voor het verbeteren van de onderhoudbaarheid. Geraamde opdrachtwaarde: € 300.000
Interne Kennung: 3