173521-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dostawa 10 szt. autobusów używanych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 10 szt. autobusów używanych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, do Kujawsko-Pomorskiego Transportu Samochodowego Spółka Akcyjna, autobusów używanych w ilości 10 szt., przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji międzymiastowej, z podziałem na 3 następujące części (3 zadania): 1) dostawa 2 szt. autobusów używanych typu MAXI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 55 miejsc, 2) dostawa 4 szt. autobusów używanych typu MIDI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 39 miejsc, 3) dostawa 4 szt. autobusów używanych typu MIDI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 35 miejsc.
Interne KennungKPTS-ZP-1/D/AU/1/26/45
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 2 szt. autobusów używanych typu MAXI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 55 miejsc
BeschreibungPrzedmiot zamówienia dla tej części (części I zamówienia-zadanie nr 1) jest dostawa 2 szt. autobusów używanych kategorii M3 klasy II typu MAXI, o liczbie pasażerskich miejsc siedzących (bez siedzenia kierowcy) nie mniejszej niż 55 miejsc. Szczegółowy opis części I zamówienia (zadanie nr 1), pozostałe parametry, minimalne wymagania techniczne i wymagane wyposażenie dla każdego autobusu zawiera załącznik A1 do SWZ o nazwie: „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1”. Zamawiający wymaga aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/EU, przekraczał 50%.
Interne KennungCzęść I zamówienia - zadanie nr 1
Menge2 Stück
LosLOT-0002
TitelDostawa 4 szt. autobusów używanych typu MIDI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 39 miejsc
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części (część II zamówienia - zadanie nr 2) jest dostawa 4 szt. autobusów używanych kategorii M3 klasy II typu MIDI, o liczbie pasażerskich miejsc siedzących (bez siedzenia kierowcy) nie mniejszej niż 39 miejsc. Szczegółowy opis części II zamówienia (zadanie nr 2), pozostałe parametry, minimalne wymagania techniczne i wymagane wyposażenie dla każdego autobusu zawiera załącznik A2 do SWZ o nazwie: „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2”. Zamawiający wymaga aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/EU, przekraczał 50%.
Interne KennungCzęść II zamówienia - zadanie nr 2
Menge4 Stück
LosLOT-0003
TitelDostawa 4 szt. autobusów używanych typu MIDI o liczbie pasażerskich miejsc siedzących nie mniejszej niż 35 miejsc
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części (część III zamówienia - zadanie nr 3) jest dostawa 4 szt. autobusów używanych kategorii M3 klasy II typu MIDI, o liczbie pasażerskich miejsc siedzących (bez siedzenia kierowcy) nie mniejszej niż 35 miejsc. Szczegółowy opis części III zamówienia (zadanie nr 3), pozostałe parametry, minimalne wymagania techniczne i wymagane wyposażenie dla każdego autobusu zawiera załącznik A3 do SWZ o nazwie: „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3”. Zamawiający wymaga aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/EU, przekraczał 50%.
Interne KennungCzęść III zamówienia - zadanie nr 3