2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elementy munduru codziennego dla pracowników Lasów Państwowych
Beschreibung: Elementy munduru codziennego dla pracowników Lasów Państwowych w podziale na 2 części
Interne Kennung: HP.270.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koszule damskie i męskie
Beschreibung: 1) Koszula damska z długim rękawem w kolorze oliwkowym – 300 sztuk — stanowi załącznik nr 21 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 2) Koszula męska z długim rękawem w kolorze oliwkowym – 1500 sztuk — stanowi załącznik nr 22 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 3) Koszula damska z krótkim rękawem w kolorze oliwkowym – 300 sztuk — stanowi załącznik nr 23 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 4) Koszula męska z krótkim rękawem w kolorze oliwkowym - 1000 sztuk — stanowi załącznik nr 24 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024
Interne Kennung: HP.270.7.1.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. 3) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb 4) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Spodnie damskie i męskie oraz kamizelki
Beschreibung: 1) Spodnie damskie z kieszenią w kolorze ciemnooliwkowym – 300 sztuk — stanowi załącznik nr 25 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 2) Spodnie męskie z kieszenią w kolorze ciemnooliwkowym – 1000 sztuk — stanowi załącznik nr 26 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 3) Kamizelka letnia damska w kolorze ciemnooliwkowym - 200 sztuk — stanowi załącznik nr 27 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 4) Kamizelka letnia męska w kolorze ciemnooliwkowym – 800 sztuk — stanowi załącznik nr 28 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024
Interne Kennung: HP.270.7.2.2025