2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaakdienstverlening, perceel 2
Beschreibung: Landstede Groep zoekt een partner voor schoonmaakdienstverlening voor onze locaties in perceel 2. €1.975.000 excl. BTW per jaar. €15.800.000 excl. BTW voor de gehele looptijd van de opdracht incl. verlengingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EMVI, beste prijs/kwaliteit verhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakdienstverlening, perceel 2.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).