173655-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – DNS na výstavbu, opravy a údržbu vodohospodářského majetku města Příbram
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na výstavbu, opravy a údržbu vodohospodářského majetku města Příbram
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na stavební práce na výstavbu, opravy a údržbu vodohospodářského majetku dle aktuálních potřeb zadavatele, a to až do výše předpokládaného finančního limitu
Vorherige Bekanntmachung73171-2022
Interne KennungDNS 1/2022
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001