17366-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 3.1.1 Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 3.1.2 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3.1.3 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 3.1.4 Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 3.1.5 Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3.1.6 Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku PAKIET III 3.1.7 Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 311/2024/Olesno
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I 3.1.1 Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 3.1.2 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3.1.3 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ NR 311/2024/Olesno PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II 3.1.4 Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 3.1.5 Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3.1.6 Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku
Interne Kennung: SWZ NR 311/2024/Olesno PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: PAKIET III 3.1.7 Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 311/2024/Olesno PAKIET III