See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa subskrypcji oprogramowania narzędziowego Articulate 360 for Teams lub równoważnego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Articulate 360 for Teams lub równoważnego w następująym zakresie: Articulate 360 for Teams lub Oprogramowanie równoważne - 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 – Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dalej SOPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 840179-2025
Interne Kennung: ZZOSE.2611.65.2025.625.DTR[CCN]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa subskrypcji oprogramowania narzędziowego Articulate 360 for Teams lub równoważnego