173742-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup licencji czasowych EnterpriseDB na okres 12 miesięcy wraz z Serwisem Oprogramowania i Wsparciem merytorycznym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji czasowych EnterpriseDB na okres 12 miesięcy wraz z Serwisem Oprogramowania i Wsparciem merytorycznym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji czasowych EnterpriseDB na okres 12 miesięcy wraz z Serwisem Oprogramowania i Wsparciem merytorycznym”. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.62.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001