2. Verfahren
Verfahren
Titel: Camera Toezicht Systeem (CTS)
Beschreibung: GVB is gestart met het project ReBOOT (Re-contracting-Beheer&Onderhoud-OT). Dit project richt zich op het beheer, onderhoud en vernieuwing van de ICT infrastructuur. Ter voorbereiding op diverse aanbestedingen zal GVB de komende maanden een aantal marktconsultaties publiceren. Het onderhoud van de Stationsystemen bestaat uit 5 onderdelen; a. Cameratoezicht b. DRIS displays c. DRIS servers d. Intercom e. Omroep Deze specifieke marktconsultatie is ter voorbereiding van het onderdeel a. Camera Toezicht Systeem (CTS). tbd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: GVB is gestart met het project ReBOOT (Re-contracting-Beheer&Onderhoud-OT). Dit project richt zich op het beheer, onderhoud en vernieuwing van de ICT infrastructuur. Ter voorbereiding op diverse aanbestedingen zal GVB de komende maanden een aantal marktconsultaties publiceren. Het onderhoud van de Stationsystemen bestaat uit 5 onderdelen; a. Cameratoezicht b. DRIS displays c. DRIS servers d. Intercom e. Omroep Deze specifieke marktconsultatie is ter voorbereiding van het onderdeel a. Camera Toezicht Systeem (CTS).
Interne Kennung: 1