2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa dróg powiatowych nr 1426L i 1429L w miejscowościach Zawitała i Niedźwiedź
Beschreibung: W ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa dróg powiatowych nr 1426L i 1429L w miejscowościach Zawitała i Niedźwiedź” planuje się przebudowę: a) drogi powiatowej Nr 1426L na odcinku od km 14+300 do km 14+732; b) drogi powiatowej Nr 1426L na odcinku od km 15+536 do km 16+303; c) drogi powiatowej Nr 1429L na odcinku od km 5+032 do km 5+875. 3. Szczegółowy rodzaj robót oraz ich pełny zakres został określony w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót i innych dokumentach, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: RM.272.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513). W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://powiatrycki.ezamawiajacy.pl. Zamawiający określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako: - dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, - dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Plat-formie Zakupowej tj.: - Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; - Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; - Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsłu-gująca TLS 1.2; - Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB (pojedynczy plik)w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszy-frowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po od-szyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert. Sposób sporządzania dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów i oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415). Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 1.Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie określonym w niniejszej swz, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy. 1). Oświadczenie, o którym mowa powyżej składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia – wg załącznika nr 3 do swz. Oświadczenie zwane jest dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”. 2). Wykonawca wypełnia jednolity dokument, tworząc dokument elektroniczny. UZP udostępnia serwis do wypełniania jednolitego dokumentu pod adresem: http://espd.uzp.gov.pl/. Jednolity dokument przygotowany wstępnie przez Zamawiającego dla przedmiotowego postępowania (w formacie .xml – do zaimportowania w serwisie ESPD) jest dostępny na stronie internetowej Zamawiającego w miejscu zamieszczenia niniejszej SWZ (Załącznik nr 3 do SWZ). Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć oświadczenie dotyczące przesłanek wy-kluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych roz-wiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochro-nie bezpieczeństwa narodowego, zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 10 i 11 do swz (w przypadku podmiotu udostępniającego zasoby). Oświadczenie, o którym mowa po-wyżej składa się pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. opatrzone kwalifi-kowanym podpisem elektronicznym.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przebudowa dróg powiatowych nr 1426L i 1429L w miejscowościach Zawitała i Niedźwiedź