See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej spółek Obszaru OZE Grupy TAURON
Beschreibung: Zamówienie podzielone zostało na 7 zadań, które obejmują: Zadanie I – Ubezpieczenie mienia i utraty zysku TAURON Ekoenergia sp. z o.o. (z wyłączeniem elektrowni wiatrowych), Zadanie II – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku TAURON Ekoenergia sp. z o.o., (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych FW Zagórze, Wicko, Lipniki, Marszewo, Majewo, Piotrków); Zadanie III – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku spółek TEC1 sp. z o.o. EW Śniatowo sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Dobrzyń sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Gołdap sp.k., TEC1 sp. z o.o. INO 1 sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno I sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno II sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno III sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno IV sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno V sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno VI sp.k. (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych); Zadanie IV - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku dla spółek Megawatt S.C. sp. z o.o., Windpower Gamów, Wind T30MW sp. z o.o., Wind T4 sp. z o.o., Wind T2 sp. z o.o., Finadvice Polska 1 sp. z o.o. (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych spółek celowych, które w perspektywie czasu zostaną połączone z TZE); Zadanie V – Ubezpieczenie mienia i utraty zysku TAURON Ekoenergia sp. z o.o., TAURON Zielona Energia sp. z o.o., FF Park PV 1 sp. z o.o., AE Energy 7 sp. z o.o. (ubezpieczenie farm fotowoltaicznych); Zadanie VI – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej TAURON Ekoenergia sp. z o.o., TAURON Zielona Energia sp. z o.o. (w zakresie farm PV), FF Park PV 1 sp. z o.o., AE Energy 7 sp. z o.o., Windpower Gamów sp. z o.o., Wind T30MW sp. z o.o., Wind T4 sp. z o.o., Wind T2 sp. z o.o., Finadvice Polska 1 sp. z o.o., TEC1 sp. z o.o. Zadanie VII – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spółek TEC1 sp. z o.o. EW Śniatowo sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Dobrzyń sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Gołdap sp.k., TEC1 sp. z o.o. INO 1 sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno I sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno II sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno III sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno IV sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno V sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno VI sp.k., TAURON Zielona Energia sp. z o.o., Megawatt S.C sp. z o.o. (wyższe sumy gwarancyjne podyktowane są wymogami ubezpieczeniowymi zawartymi w umowach serwisowych). W odniesieniu do zadania II i IV ubezpieczenie maszyn od awarii (MB) a w odniesieniu do zadań II, III i IV ubezpieczenie utraty zysku w następstwie uszkodzenia maszyn i urządzeń (MLOP) będzie przedmiotem prawa opcji opisanego w Opisie Potrzeb i Wymagań (OPIW) .
Vorherige Bekanntmachung: 505538-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku TAURON Ekoenergia sp. z o.o., (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych FW Zagórze, Wicko, Lipniki, Marszewo, Majewo, Piotrków)
Beschreibung: Zadanie II – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku TAURON Ekoenergia sp. z o.o., (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych FW Zagórze, Wicko, Lipniki, Marszewo, Majewo, Piotrków), szczegóły w OPIW
Los: LOT-0004
Titel: "Zadanie III – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku spółek TEC1 sp. z o.o. EW Śniatowo sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Dobrzyń sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Gołdap sp.k., TEC1 sp. z o.o. INO 1 sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno I sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno II sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno III sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno IV sp.k., TEC1 sp. z o.o...."
Beschreibung: Pełny tytuł - "Zadanie III – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku spółek TEC1 sp. z o.o. EW Śniatowo sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Dobrzyń sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Gołdap sp.k., TEC1 sp. z o.o. INO 1 sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno I sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno II sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno III sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno IV sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno V sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno VI sp.k. (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych)" - szczegóły w OPIW.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie IV - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku dla spółek Megawatt S.C. sp. z o.o., Windpower Gamów, Wind T30MW sp. z o.o., Wind T4 sp. z o.o., Wind T2 sp. z o.o., Finadvice Polska 1 sp. z o.o. (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych spółek celowych)
Beschreibung: Zadanie IV - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn od awarii i utraty zysku dla spółek Megawatt S.C. sp. z o.o., Windpower Gamów, Wind T30MW sp. z o.o., Wind T4 sp. z o.o., Wind T2 sp. z o.o., Finadvice Polska 1 sp. z o.o. (ubezpieczenie elektrowni wiatrowych spółek celowych), szczegóły w OPIW.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie V – Ubezpieczenie mienia i utraty zysku TAURON Ekoenergia sp. z o.o., TAURON Zielona Energia sp. z o.o., FF Park PV 1 sp. z o.o., AE Energy 7 sp. z o.o. (ubezpieczenie farm fotowoltaicznych)
Beschreibung: Zadanie V – Ubezpieczenie mienia i utraty zysku TAURON Ekoenergia sp. z o.o., TAURON Zielona Energia sp. z o.o., FF Park PV 1 sp. z o.o., AE Energy 7 sp. z o.o. (ubezpieczenie farm fotowoltaicznych)
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie VI – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej TAURON Ekoenergia sp. z o.o., TAURON Zielona Energia sp. z o.o. (w zakresie farm PV), FF Park PV 1 sp. z o.o., AE Energy 7 sp. z o.o., Windpower Gamów sp. z o.o., Wind T30MW sp. z o.o., Wind T4 sp. z o.o., Wind T2 sp. z o.o., Finadvice Polska 1 sp. z o.o., TEC1 sp. z o.o.
Beschreibung: Zadanie VI – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej TAURON Ekoenergia sp. z o.o., TAURON Zielona Energia sp. z o.o. (w zakresie farm PV), FF Park PV 1 sp. z o.o., AE Energy 7 sp. z o.o., Windpower Gamów sp. z o.o., Wind T30MW sp. z o.o., Wind T4 sp. z o.o., Wind T2 sp. z o.o., Finadvice Polska 1 sp. z o.o., TEC1 sp. z o.o., szczegóły w OPIW
Los: LOT-0009
Titel: "Zadanie VII – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spółek TEC1 sp. z o.o. EW Śniatowo sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Dobrzyń sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Gołdap sp.k., TEC1 sp. z o.o. INO 1 sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno I sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno II sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno III sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno IV sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno V sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno VI sp.k. ..."
Beschreibung: Pełny tytuł: "Zadanie VII – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spółek TEC1 sp. z o.o. EW Śniatowo sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Dobrzyń sp.k., TEC1 sp. z o.o. EW Gołdap sp.k., TEC1 sp. z o.o. INO 1 sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno I sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno II sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno III sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno IV sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno V sp.k., TEC1 sp. z o.o. Mogilno VI sp.k., TAURON Zielona Energia sp. z o.o., Megawatt S.C sp. z o.o.", szczegóły w OPIW.