173847-2026 - Auftragsänderung
Polen – Ausrüstung für Tomografie – Dostawa i instalacja tomografu komputerowego.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i instalacja tomografu komputerowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa i instalacja tomografu komputerowego, objętego wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych, realizowanego przez SP ZOZ w Człuchowie w projekcie pn.: „Nowoczesna diagnostyka kardiologiczna w Szpitalu Powiatowym w Człuchowie - zakup tomografu komputerowego dla pacjentów ambulatoryjnych i stacjonarnych.”, według opisu przedmiotu zamówienia, szczegółowo w formularzu wymagań technicznych aparatu – załącznik nr 2 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
5. Los
LosLOT-0001