2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een architect met bijgaand technisch team voor interne verbouwingswerken aan blok B Klein Park 1 Lovenjoel met bijgaande omgevingsaanleg
Beschreibung: Aanstelling van een architect met bijgaand technisch team voor interne verbouwingswerken aan blok B Klein Park 1 Lovenjoel met bijgaande omgevingsaanleg
Interne Kennung: 250317_ADEM-KP_Bestek ARC_Blok B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 250317_ADEM-KP_Bestek ARC_Blok B - Blok B
Beschreibung: De bedoeling is dat de blok B deels voor eigen gebruik van de vzw ADEM zal dienen en deels zal dienen voor externe partners (Parkpartners), die hier hun intrek kunnen nemen. De interne verbouwingswerken zullen uitgevoerd worden door aannemers die na een overheidsopdrachtenprocedure worden aangesteld. Deze werken worden hierna benoemd als ‘PERCEEL I -BLOK B’. Binnen PERCEEL I – Blok B wordt per verdieping aparte subpercelen gecreëerd dewelke apart toegewezen kunnen worden als één van de voorwaardelijke delen binnen dit overkoepelende perceel.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Los: LOT-0002
Titel: 250317_ADEM-KP_Bestek ARC_Blok B - Omgeving
Beschreibung: Perceel 2 heeft niet enkel betrekking op de omgevingsaanleg rond blok B, maar op de omgevingsaanleg van het gehele bestemmingsgebied aangeduid in het gewestplan LEUVEN als “gebied voor gemeenschapsvoorziening en openbare nutsvoorzieningen” waarin ook de gehele site Klein Park is gelegen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen