173872-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby tworzonego zakładu opiekuńczo leczniczego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby tworzonego zakładu opiekuńczo leczniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby tworzonego zakładu opiekuńczo leczniczego w ramach Projektu pn.: „Przebudowa budynku szpitalnego z adaptacją pomieszczeń I piętra na potrzeby zakładu opiekuńczo leczniczego wraz z wyposażeniem w sprzęt”. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 5 części, jak poniżej: 2.1. część 1 zamówienia – „Sprzęt medyczny i diagnostyczny”, 2.2. część 2 zamówienia – „Wyposażenie i sprzęt medyczny, 2.3. część 3 zamówienia – „Wyposażenie rehabilitacyjne”, 2.4. część 4 zamówienia – „Wyposażenie socjalno - bytowe”, 2.5. część 5 zamówienia – „Wyposażenie komputerowe i audiowizualne”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 (części 1-5) do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że zadanie realizowane jest w ramach Projektu nr KPOD.07.08-IP.10- 0060/24 pn.: „Przebudowa budynku szpitalnego z adaptacją pomieszczeń I piętra na potrzeby zakładu opiekuńczo leczniczego wraz z wyposażeniem w sprzęt” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” na podstawie umowy nr KPOD.07.08-IP.10-0060/24/KPO/142/2025/30 zawartej z Ministerstwem Zdrowia w dniu 15.05.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 844079-2025
Interne Kennung: SZZ.251.70.2025.U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://spzoztl.ezamawiajacy.pl. 1) Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: - podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe); - komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; - wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge; 2) Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego: - zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net; - podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; - certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 3) Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB: .doc, .docx, .xls, .xlsx, .rar, .zip, .7zip, .pdf., .jpg, .jpeg, .png, .txt, .tiff, .xades, .cades, .pades, .sig, 4) Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert. - znaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 5. Zamawiający nie przewiduje wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 6. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 7. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 zamówienia – „Sprzęt medyczny i diagnostyczny”
Beschreibung: 1. Sprzęt medyczny i diagnostyczny w skład, którego wchodzą: 1) Aparat EKG – 1 szt., 2) Koncentrator tlenu – 3 szt., 3) Ssak elektryczny – 3 szt., 4) Zestaw do reanimacji – 1 szt., 5) Defibrylator – 1 szt., 6) Lodówka na leki – 2 szt., 7) Aparat do elektroterapii – 1 szt., 8) Wózek inwalidzki z podparciem głowy – 2 szt., 9) Wózek do przewożenia chorych – 1 szt., 10) Podnośnik pacjenta – 1 szt., 11) Cykloergometr – 1 szt., 12) Zmywarka gastronomiczna – 1 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33123200 Elektrokardiografen, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 33171200 Instrumente für Reanimation, 33182100 Defibrillator, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33193120 Rollstühle, 37441300 Fahrradergometer, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Los: LOT-0002
Titel: część 2 zamówienia – „Wyposażenie i sprzęt medyczny”
Beschreibung: 1. Wyposażenie i sprzęt medyczny w skład, którego wchodzą: 1) Łóżko szpitalne z systemem pomiaru masy pacjenta – 2 szt., 2) Łóżko szpitalne z wyposażeniem i materacem piankowym – 43 szt., 3) Szafka przyłóżkowa – 45 szt., 4) Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy I – 23 szt., 5) Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy II – 22 szt., 6) Kozetka lekarska – 2 szt., 7) Fotel do pobierania krwi – 1 szt., 8) Szafa medyczna dwudrzwiowa – 3 szt., 9) Wózek do rozwożenia leków – 1 szt., 10) Wózek medyczny – 3 szt., 11) Wózek do transportu zwłok – 1 szt., 12) Wózek do rozwożenia posiłków – 2 szt., 13) Wózek kąpielowy – 1 szt., 14) Myjnia dezynfektor – 1 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.2 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.2 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192120 Krankenhausbetten, 39143112 Matratzen, 33948000 Geräte zum Heben oder Umlagern von Kadavern, 39311000 Imbisseinrichtungen, 39330000 Desinfektionsausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: część 3 zamówienia „Wyposażenie rehabilitacyjne”
Beschreibung: 1. Wyposażenie rehabilitacyjne w skład, którego wchodzą: 1) Kule – 14 szt., 2) Laski rehabilitacyjne- trójnóg – 4 szt., 3) Laski rehabilitacyjne- czwórnóg – 4 szt., 4) Balkoniki – 2 szt., 5) Chodziki – 2 szt., 6) Stół pionizacyjny – 1 szt., 7) Kabina do ćwiczeń z wyposażeniem – 1 szt., 8) Stół rehabiliatycjny – 1 szt., 9) Rotory do kończyn dolnych i górnych – 2 szt., 10) Schody i poręcz do nauki chodzenia – 1 szt., 11) Stół do terapii manualnej – 1 szt., 12) Materace do ćwiczeń – 3 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.3 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.3 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141710 Krücken, 39295400 Gehstöcke, 33141720 Gehhilfsmittel, 33192200 Medizinische Tische, 37440000 Fitnessgeräte, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 37421000 Turnmatten
Los: LOT-0004
Titel: część 4 zamówienia „Wyposażenie socjalno - bytowe”
Beschreibung: 1. Wyposażenie socjalno - bytowe w skład, którego wchodzą: 1) Stolik świetlicowy/stołówkowy – 4 szt., 2) Krzesła – 30 szt., 3) Sofa wypoczynkowa – 4 szt., 4) Regały magazynowe – 8 szt., 5) Wózek porządkowy – 1 szt., 6) Zabudowa meblowa pod wymiar/szafki górne/dolne/blat roboczy – 1 szt., 7) Stół roboczy – 1 szt., 8) Wyposażenie AGD/czajnik, mikrofalówka, lodówka – 1 szt., 9) Biurka komputerowe+ krzesła komputerowe – 7 szt., 10) Szafy aktowe – 6 szt., 11) Taborety – 15 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.4 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.4 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39112000 Stühle, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39141100 Schränke und Regale, 34911100 Handwagen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39700000 Haushaltsgeräte, 39130000 Büromöbel, 39134000 Computermöbel, 39132100 Aktenschränke, 39113200 Sofas
Los: LOT-0005
Titel: część 5 zamówienia – „Wyposażenie komputerowe i audiowizualne”
Beschreibung: 1. Wyposażenie komputerowe i audiowizualne w skład, którego wchodzą: 1) Sprzęt audiowizulany – 1 szt., 2) Zestawy komputerowe – 7 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.5 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.5 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte