2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten: controle jaarrekening en bijzondere verklaringen subsidies boekjaren 2024-2027
Beschreibung: De opdracht omvat de wettelijke controles van de jaarrekening en het bestuursverslag van HDSR voor de boekjaren 2024 en 2025 (met 3x de optie tot verlenging van de overeenkomst voor de boekjaren 2026 en 2027 en alleen bij zeer onvoorziene omstandigheden ook het boekjaar 2028). De scope van de opdracht bestaat uit de volgende dienstverlening: - de certificerende functie; - de beoordeling van de jaarrekening- en beoordeling van het bestuursverslag; - de natuurlijke advies functie die omvat: sparringspartner zijn, vraagbaak zijn op het gebied van de (financiële) rechtmatigheid en gevraagd/ongevraagd adviseren naar aanleiding van constateringen. Tevens vallen de controle activiteiten t.b.v. de (financiële) verantwoording aan de subsidieverstrekkers ook onder de scope van de opdracht (bijzondere verklaringen subsidies). De opdracht betreft de boekjaren 2024 en 2025. Verder bestaat de optie om tevens de boekjaren 2026 en ook 2027 aan opdrachtnemer te gunnen. In alleen heel uitzonderlijke situatie kan ook boekjaar 2028 gegund worden, maar uitgangspunt is looptijd gelijk te laten lopen met bestuurstermijn.
Interne Kennung: DM1929897
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten: controle jaarrekening 2024-2027 & bijzondere verklaringen subsidies
Beschreibung: De scope van de opdracht omvat de accountantscontrole van de jaarrekening van HDSR én het verstrekken van bijzondere verklaringen subsidies. Controle jaarrekening en bijzondere verklaringen subsidies; boekjaren 2024 en 2025. Optie tot verlengen voor boekjaren 2026 en 2027 en alleen bij heel onvoorziene omstandigheden kan boekjaar 2028 ook nog gegund worden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen.