See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych w podziale na części
Beschreibung: Część I zamówienia: Dostawa oleju napędowego do samochodów i maszyn na potrzeby firmy Ekofabryka Wejherowo Sp. z o.o. oraz EKOZUK Sp. z o.o. Część II zamówienia: Wydawanie na potrzeby firmy Ekofabryka Wejherowo Sp. z o.o. benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw Wykonawcy w systemie bezgotówkowym.
Interne Kennung: DKZ/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: Dostawa oleju napędowego do samochodów i maszyn na potrzeby firmy Ekofabryka Wejherowo Sp. z o.o. oraz Ekozuk Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego do samochodów i maszyn na potrzeby firmy Ekofabryka Wejherowo Sp. z o.o. oraz Ekozuk Sp. z o.o.
Interne Kennung: DKZ/01/2026 - I cz.
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: Wydawanie na potrzeby firmy Ekofabryka Wejherowo Sp. z o.o. benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw Wykonawcy w systemie bezgotówkowym.
Beschreibung: Wydawanie na potrzeby firmy Ekofabryka Wejherowo Sp. z o.o. benzyny bezołowiowej 95 na stacji paliw Wykonawcy w systemie bezgotówkowym.
Interne Kennung: DKZ/01/2026 - II cz.
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin