174022-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Büromöbel – Kantoormeubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKantoormeubilair
BeschreibungHet inkopen en optioneel huren van kantoormeubilair. Zie aanbestedingsleidraad.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet inkopen en optioneel huren van kantoormeubilair.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenInitiële looptijd van twee (2) jaar, met twee (2) maal de mogelijkheid voor verlenging met een periode van telkens één (1) jaar.