2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA PŘÍSTROJOVÉHO VYBAVENÍ PRO ROBOTICKÝ SÁL VČETNĚ PRŮBĚŽNÝCH DODÁVEK SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU A POZÁRUČNÍHO SERVISU
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka přístrojového vybavení pro robotický sál, a to včetně: průběžných dodávek spotřebního materiálu a úplatného paušálního komplexního pozáručního servisu, zahrnujícího i dodávky náhradních dílů, na dobu neurčitou.
Interne Kennung: PZ-2025-0000313
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nerepasovaného a nepoužitého robotického operačního systému včetně jeho příslušenství, požadovaných komponent, záručního a pozáručního servisu a průběžné dodávky spotřebního materiálu.
Interne Kennung: PZ2025000313
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna ceny v důsledku změny DPH – v případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem kupní smlouvy, případně v průběhu plnění předmětu uzavřené smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění dodávek; tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě. Změna ceny – inflační doložka – ceny (jednotkové ceny zboží, které je předmětem koupě dle Přílohy č. 1) uvedené ve smlouvě nebudou měněny minimálně po dobu prvních 24 měsíců od uzavření smlouvy. Po uplynutí této doby se smluvní strany mohou dohodnout na navýšení jednotkových cen zboží, které je předmětem koupě dle Přílohy č. 1, každoročně o průměrnou roční míru inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněnou Českým statistickým úřadem, nejvýše však o 5 % (i v případě, že míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší), a to vždy k 1. 4. příslušného roku. Návrh na zvýšení jednotkové ceny o inflaci je dodavatel povinen zadavateli předložit nejpozději do 15. 3. příslušného roku, jinak toto právo dohodnout se na navýšení jednotkových cen v příslušném roce zaniká. Navýšení o inflaci se použije pouze v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok bude vyšší nebo rovna 2 %. Zvýšením jednotkové ceny o inflaci nesmí dodavatel překročit platnou maximální cenu stanovenou SÚKL. V případě změny cen v důsledku uplatnění inflační doložky si kupující vyhrazuje změnu závazku ve výši 5 000 000 Kč bez DPH; Změna množství – kupující si vyhrazuje právo odebrat od prodávajícího nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství předpokládanému dle Přílohy č. 1, a to za dodržení všech podmínek sjednaných v této smlouvě. V případě odběru vyššího než předpokládaného množství zboží, si kupující vyhrazuje změnu závazku ve výši 4 000 000 Kč bez DPH. Uzavření písemného dodatku ke smlouvě není vyžadováno; Inovované zboží – bude-li s tím kupující souhlasit, může prodávající ve sjednaných položkách přistoupit k dodávce inovovaného, nového či dalšího zboží za podmínky, že toto zboží bude svými charakteristikami odpovídat původní specifikaci uvedené v zadávacím řízení, případně se bude jednat o kvalitativně výhodnější/lepší zboží a bude dodržena cena vzešlá ze zadávacího řízení (ve vztahu k ceně zboží přepočtené na jedno operační použití); v případě aplikace této vyhrazené změny se vyžaduje uzavření písemného dodatku k této smlouvě. Změna ceny – servisní činnosti, dodávky náhradních dílů apod. pro případ poškození přístroje zaviněním objednatele – v případě, že k poškození přístroje dojde vlastním zaviněním objednatele, bude cena uvedená v odst. 1 navýšena o cenu práce, náhradních dílů, součástek či jiného spotřebního materiálu a případné další náklady, které bude poskytovatel muset vynaložit za účelem dosažení bezporuchového provozu přístroje. V takovém případě bude nabídková cena vždy předmětem jednání smluvních stran a před započetím opravy musí být provedeno písemné odsouhlasení cen ze strany objednatele. Pro případ nutnosti provést opravu/servis přístroje poškozeného vlastním zaviněním objednatele si objednatel vyhrazuje změnu závazku ve výši 1 000 000 Kč bez DPH.