17403-2026 - Ergebnis
Polen – Defibrillator – Dostawa strategicznego wyposażenia dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa strategicznego wyposażenia dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
BeschreibungDefibrylator 12 odprowadzeniowy wraz z modułami (pomiar temperatury, kapnografii, ciśnnienia, saturacji) i czujnikami - 15 szt.
Interne KennungDZP.272.38.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Los
LosLOT-0001