See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 021-1
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówieniu sektorowego na dostawę drewna kopalnianego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2011 r. (Dz. U. poz. 2019 ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 18325-2026
Interne Kennung: 702501862
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03411000 Nadelholz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702601362
Beschreibung: umowa na dostawy drewna kopalnianego w zakresie zadania nr 1
Interne Kennung: umowa nr 702601362
Los: LOT-0002
Titel: umowa nr 702601363
Beschreibung: umowa na dostawy drewna kopalnianego w zakresie zadania nr 12
Interne Kennung: umowa nr 702601363
Los: LOT-0003
Titel: umowa nr 702601364
Beschreibung: umowa na dostawy drewna kopalnianego w zakresie zadań nr 5, 6, 7, 8
Interne Kennung: umowa nr 702601364
Los: LOT-0004
Titel: umowa nr 702601365
Beschreibung: umowa na dostawy drewna kopalnianego w zakresie zadania nr 11
Interne Kennung: umowa nr 702601365
Los: LOT-0005
Titel: umowa nr 702601366
Beschreibung: umowa na dostawy drewna kopalnianego w zakresie zadań nr 3, 4
Interne Kennung: umowa nr 702601366
Los: LOT-0006
Titel: umowa nr 702601367
Beschreibung: umowa na dostawy drewna kopalnianego w zakresie zadań nr 2, 9, 10
Interne Kennung: umowa nr 702601367