174116-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – SÚKL VZ04/2025 - Kancelářské a hygienické potřeby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSÚKL VZ04/2025 - Kancelářské a hygienické potřeby
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na základě, které budou zadávány formou jednotlivých kupních smluv jednotlivé veřejné zakázky na dodávky kancelářských a hygienických potřeb zaměstnanců zadavatele, tj. Státního ústavu pro kontrolu léčiv, dle jeho aktuálních potřeb pro objekty uvedené v článku 2.4 zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ04/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001