See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en indienstellen van een chirurgische robot inclusief onderhoud en verbruiksgoederen
Beschreibung: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van een chirurgische robot inclusief onderhoud en verbruiksgoederen.
Interne Kennung: 2025-007
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-007 - 1
Beschreibung: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van een chirurgische robot inclusief onderhoud en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: 1