See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering op afroep van diverse materialen voor aanleg van drinkwaterleiding en riolering 2026-2030
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Levering op afroep van diverse materialen voor aanleg van drinkwaterleiding en riolering 2026-2030. Toelichting: Deze opdracht heeft tot voorwerp de levering op afroep van diverse materialen voor de aanleg van drinkwaterleidingen, zowel ondergronds als bovengronds of binnenhuis of buitenhuis of in kelders en gebouwen en voor de aanleg van riolering, voornamelijk huisaansluitingsputjes, meer in het bijzonder volgens specificaties vermeld in technische bepalingen van het bestek AGSO/2025/WB-268. Leveringsplaats: Knokke-Heist De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “PVC BUIZEN + TOEBEHOREN” Perceel 2 “PE-HD BUIZEN VOOR DRINKWATER + TOEBEHOREN” Perceel 3 “METERSTEUNEN COMPLEET” Perceel 4 “METERSTEUNEN - HULPSTUKKEN” Perceel 5 “STRAATPOTTEN EN STRAATKASTEN” Perceel 6 “HUISAANSLUITINGSMATERIAAL GIETIJZER” Perceel 7 “HULPSTUKKEN MET VASTE OF LOSSE FLENZEN” Perceel 8 “HYDRANTEN + TOEBEHOREN” Perceel 9 “AFSLUITERS EN TREKVASTE KOPPELSTUKKEN” Perceel 10 “DICHTINGEN RUBBEREN - GLASS/ARAMID” Perceel 11 “RIOLERINGSMATERIAAL” Perceel 12 “FLEXIBELS” Perceel 13 “HUISAANSLUITINGSMATERIAAL PUSH-FIT POM” Perceel 14 “RIOLERINGSMATERIAAL GIETIJZER + TOEBEHOREN” Perceel 15 “ELEKTROLASSTUKKEN” Perceel 16 “BOUTEN EN MOEREN” Perceel 17 “PPR” Perceel 18 “HERSTELLINGSMOFFEN” Perceel 19 “PREFAB PE-COLLECTOREN”
Interne Kennung: PPP159-368/6032/AGSO/2025/WB-268
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PVC BUIZEN + TOEBEHOREN
Beschreibung: PVC BUIZEN + TOEBEHOREN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268/PERCEEL 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
Los: LOT-0002
Titel: PE-HD BUIZEN VOOR DRINKWATER + TOEBEHOREN
Beschreibung: PE-HD BUIZEN VOOR DRINKWATER + TOEBEHOREN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_2
Los: LOT-0003
Titel: METERSTEUNEN COMPLEET
Beschreibung: METERSTEUNEN COMPLEET
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_3
Los: LOT-0004
Titel: METERSTEUNEN - HULPSTUKKEN
Beschreibung: METERSTEUNEN - HULPSTUKKEN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_4
Los: LOT-0005
Titel: STRAATPOTTEN EN STRAATKASTEN
Beschreibung: STRAATPOTTEN EN STRAATKASTEN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_5
Los: LOT-0006
Titel: HUISAANSLUITINGSMATERIAAL GIETIJZER
Beschreibung: HUISAANSLUITINGSMATERIAAL GIETIJZER
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_6
Los: LOT-0007
Titel: HULPSTUKKEN MET VASTE OF LOSSE FLENZEN
Beschreibung: HULPSTUKKEN MET VASTE OF LOSSE FLENZEN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_7
Los: LOT-0008
Titel: HYDRANTEN + TOEBEHOREN
Beschreibung: HYDRANTEN + TOEBEHOREN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_8
Los: LOT-0009
Titel: AFSLUITERS EN TREKVASTE KOPPELSTUKKEN
Beschreibung: AFSLUITERS EN TREKVASTE KOPPELSTUKKEN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_9
Los: LOT-0010
Titel: DICHTINGEN RUBBEREN - GLASS/ARAMID
Beschreibung: DICHTINGEN RUBBEREN - GLASS/ARAMID
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_10
Los: LOT-0011
Titel: RIOLERINGSMATERIAAL
Beschreibung: RIOLERINGSMATERIAAL
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_11
Los: LOT-0012
Titel: FLEXIBELS
Beschreibung: FLEXIBELS
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_12
Los: LOT-0013
Titel: HUISAANSLUITINGSMATERIAAL PUSH-FIT POM
Beschreibung: HUISAANSLUITINGSMATERIAAL PUSH-FIT POM
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_13
Los: LOT-0014
Titel: RIOLERINGSMATERIAAL GIETIJZER + TOEBEHOREN
Beschreibung: RIOLERINGSMATERIAAL GIETIJZER + TOEBEHOREN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_14
Los: LOT-0015
Titel: ELEKTROLAS-STUKKEN
Beschreibung: ELEKTROLAS-STUKKEN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_15
Los: LOT-0016
Titel: BOUTEN EN MOEREN
Beschreibung: BOUTEN EN MOEREN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_16
Los: LOT-0017
Titel: PPR
Beschreibung: PPR
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_17
Los: LOT-0018
Titel: HERSTELLINGSMOFFEN
Beschreibung: HERSTELLINGSMOFFEN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_18
Los: LOT-0019
Titel: PREFAB PE-COLLECTOREN
Beschreibung: PREFAB PE-COLLECTOREN
Interne Kennung: AGSO/2025/WB-268_19