See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU LABORATORYJNEGOW PODZIALE NA ZADANIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „DOSTAWA SPRZĘTU LABORATORYJNEGO W PODZIALE NA ZADANIA” (5 ZADAŃ): Zadanie I: Kriobank do mrożenia komórek CPV: 42513000-5 Urządzenia chłodnicze i mrożące Zadanie II: Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem i wymiennymi rotorami CPV: 42931100-2 Wirówki laboratorvine i akcesoria Zadanie III: Zamrażarki głębokiego mrożenia -86 st. C CPV: 42513000-5 Urządzenia chłodnicze i mrożące Zadanie IV: Komora laminarna + podstawa do komory, akcesoria CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Zadanie V: Komora laminarna nastawna CPV: 38500000-0: Aparatura kontrolna i badawcza
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kriobank do mrożenia komórek CPV: 42513000-5 Urządzenia chłodnicze i mrożące
Beschreibung: Dostawa Kriobank do mrożenia komórek
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem i wymiennymi rotorami
Beschreibung: Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem i wymiennymi rotorami
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zamrażarki głębokiego mrożenia -86st. C
Beschreibung: Zamrażarki głębokiego mrożenia -86st. C
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Komora laminarna + podstawa do komory, akcesoria
Beschreibung: Komora laminarna + podstawa do komory, akcesoria
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0005
Titel: Komora laminarna nastawna
Beschreibung: Komora laminarna nastawna
Interne Kennung: Zadanie nr 5