2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering voertuigmateriaal en werkplaats benodigdheden (Automotive)
Beschreibung: Veiligheidsregio Kennemerland (VRK) zoekt één leverancier voor de levering van voertuigmateriaal en werkplaatsbenodigdheden ten behoeve van het onderhoud en de inzetbaarheid van het volledige VRK‑wagenpark (circa 80 vrachtwagens en 200 personenauto’s). De opdracht omvat het leveren van onderdelen, gereedschappen, equipment en klein materiaal, inclusief deskundig advies, snelle en betrouwbare logistiek (24‑uurslevering en afhaalpunt nabij Haarlem), marktconforme prijzen en ondersteuning bij continuïteit van het wagenparkbeheer. maximale waarde is € 600.000,- geraamde waarde is € 400.000,-
Interne Kennung: 2026-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43830000 Elektrowerkzeuge, 44316400 Metallwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VRK kan de opdracht aanpassen bij wijzigingen in bedrijfsvoering of wagenpark, mits noodzakelijk, proportioneel en passend binnen de oorspronkelijke opdracht; totale omvang max. 50%. Zie voor een toelichting het Beschrijvend document.