174245-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Müllfahrzeuge – Dodávka vozidla na svoz komunálního odpadu s lineární lisovací nástavbou, vozidel na svoz komunálního odpadu s dělenou lineární lisovací nástavbou a vozidla na svoz komunálního odpadu s rotační nástavbou, automatickým děleným vyklápěčem a dynamickou váhou“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vozidla na svoz komunálního odpadu s lineární lisovací nástavbou, vozidel na svoz komunálního odpadu s dělenou lineární lisovací nástavbou a vozidla na svoz komunálního odpadu s rotační nástavbou, automatickým děleným vyklápěčem a dynamickou váhou“
Beschreibung: Dodávka: - 1 kus nového vozidla na svoz komunálního odpadu s lineární lisovací nástavbou, dle specifikací uvedených v příloze č.1 kupní smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. - 2 kusy nových vozidel na svoz komunálního odpadu s dělenou (dvoukomorovou) lineární lisovací nástavbou, dle specifikací uvedených v příloze č.1 kupní smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. - 1 kus nového vozidla na svoz komunálního odpadu s rotační nástavbou, automatickým děleným vyklápěčem a dynamickou váhou, dle specifikací uvedených v příloze č.1 kupní smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: DVSKODN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001