See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fælles udbud af landinspektørydelser
Beschreibung: Udbuddet omfatter indkøb af landinspektør- og landmålerydelser i forbindelse med anlægsprojekter og driftsopgaver ad hoc inden for forsyningsområderne under Forsyning Helsingør, Fredensborg Forsyning, Gribskov Forsyning, Halsnæs Forsyning og Hillerød Forsyning.
Vorherige Bekanntmachung: 799357-2025
Interne Kennung: 607525
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71353000 Oberirdische Vermessung
5. Los
Los: LOT-0000