See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dostarczenia korespondencji masowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie korespondencji masowej na całym obszarze Rzeczypospo-litej Polskiej: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie a. korespondencji masowej na potrzeby badań statystycznych w maksymalnej ilości List zwykły w kopertach C6 580 000 List zwykły w kopertach B5 120 000 b. Oraz przesyłki pocztowe zgodnie z potrzebami zamawiającego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001