See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af parallel rammeaftale om levering af flytteydelser ved renovering af almene boliger beliggende på Sjælland og Lolland-Falster, 1-400 boliger
Beschreibung: Levering af flytteydelser, inkl. opmagasinering af indbo, ved renovering af almene boliger beliggende på Sjælland og Lolland-Falster, hvor der skal flyttes 1-400 boliger.
Interne Kennung: DSG-2024-00101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering af flytteydelser ved renovering af almene boliger beliggende på Sjælland og Lolland-Falster, 1-400 boliger
Beschreibung: Levering af flytteydelser, inkl. opbevaring af indbo, ved renovering af almene boliger beliggende på Sjælland og Lolland-Falster, hvor der skal ske flytning af 1-400 boliger.