17436-2026 - Ergebnis
Tschechien – Veranstaltung von Sprachkursen – Rámcová dohoda na poskytování kurzů cizích jazyků, překladatelských a tlumočnických služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na poskytování kurzů cizích jazyků, překladatelských a tlumočnických služeb
Beschreibungposkytování kurzů cizích jazyků, překladatelských a tlumočnických služeb a dalšího souvisejícího plnění. Zadavatel požaduje online systém s evidencí docházky a hodnocením studentů, včetně přehledu fakturovaných položek
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ0224192