2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości na terenie obiektów Akademii Mazowieckiej w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości na terenie obiektów Akademii Mazowieckiej w Płocku.
Vorherige Bekanntmachung: 643436-2024
Interne Kennung: DA.ER.232.54.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości na terenie obiektów Akademii Mazowieckiej w Płocku. Usługa wykonywana będzie na następujących obiektach Uczelni: - budynek przy Placu Dąbrowskiego 2 w Płocku (Segment A - Wydział Nauk o Zdrowiu i Segment B - Rektorat), - budynek Collegium Medicum „Drukarnia” przy Placu Dąbrowskiego 2C w Płocku, - budynek dydaktyczny Wydział Nauk Społecznych (WNS) i Wydział Nauk Humanistycznych (WNHI) oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (SWFS) lub (HALA) - przy ul. Gałczyńskiego 28 w Płocku, - budynek auli i dworku w Nowym Trzepowie 55, - budynek Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego (ALO) przy ul. Kościuszki 20 w Płocku, - Dom Studenta (DS.) przy ul. Nowowiejskiego 6 w Płocku, - budynek mieszkalny przy ul. Drętkiewicza 8 w Płocku, - budynek socjalno-bytowy przy ul. Medycznej 19. Na usługę składa się: - usługa sprzątania i utrzymania czystości wykonywana wewnątrz obiektów, - utrzymanie czystości i sprzątanie terenu zewnętrznego, - na terenie zewnętrznym w okresie jesienno-zimowym w zakres usługi wchodzi odśnieżanie wszystkich obiektów, - zaopatrzenie i uzupełnianie w artykuły chemiczne, środki: czystości, dezynfekcyjne i gospodarcze zgodnie z wytycznymi w Opisie przedmiotu zamówienia. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w zakresie wykonywania usługi odśnieżania oraz usługi sprzątania i utrzymania czystości w dni powszednie (poniedziałek-piątek) oraz w soboty i/lub w niedziele. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawarty jest w dokumentach postępowania w: Dział II Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Dział III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji umowy Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Zamawiający przyznaje sobie prawo do zwiększenia zamówienia: a) wykonania usługi odśnieżania, tj. zwiększenia o dodatkowe 140 dni, czyli zwiększenie z 30 gwarantowanych dni do maksymalnie 170 dni wykonywania usługi odśnieżania; b) w przypadku zaistnienia konieczności zwiększenia zapotrzebowania na usługi sprzątania i utrzymania czystości m.in. z powodu konferencji, spotkań, dodatkowych zajęć dydaktycznych lub najmu na obiektach przy Placu Dąbrowskiego 2, Placu Dąbrowskiego 2C, ul. Gałczyńskiego 28, ul. Kościuszki 20 oraz ul. Nowowiejskiego 6, ul. Medyczna 19, dworek i aula w Nowym Trzepowie 55 w dni powszednie (poniedziałek-piątek) oraz w soboty i/lub niedziele dodatkowo do 900 godzin, tj. łącznie z ilością gwarantowaną 1000 godzin pracy. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy realizację usługi sprzątania i utrzymania czystości w dni powszednie (poniedziałek-piątek) oraz w soboty i/lub niedziele wewnątrz obiektów na ww. lokalizacjach w ilości 100 godzin w przypadku odbywających się zajęć. Zwiększenie godzin nastąpi po stawce wskazanej w Załączniku Nr 2 do SWZ – Formularz cenowy – Tabela F.