See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi (część 1-3)
Beschreibung: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi (część 1-3)
Vorherige Bekanntmachung: 724517-2024
Interne Kennung: RCKiK/18-I/22/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15613313 Müsli oder Ersatz, 03111200 Erdnüsse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa czekolady w ilości 210 000 szt. tabliczek czekolady w okresie 12 miesięcy
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa czekolady w ilości 210 000 szt. tabliczek czekolady w okresie 12 miesięcy w tym: czekolada mleczna – 140 000 szt. czekolada gorzka – 70 000 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Prawo opcji - Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. zakupu większej ilości artykułów wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 20% wartości zamówienia podstawowego. 2. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części w ramach jednorazowej dostawy albo dostaw częściowych; 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w następujących okolicznościach: w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego przed terminem zakończenia umowy oraz zwiększenia zapotrzebowania na artykuły spożywcze wydawane w ramach posiłku regeneracyjnego przysługującego dawcy krwi spowodowanego większą ilością oddanych jednostek krwi i jej składników. 3) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, w związku z tym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną zrealizowane w ramach prawa opcji przez Zamawiającego; 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać; 6) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w stosunku do przedmiotu zamówienia wyszczególnionego w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w trakcie trwania umowy i nie później niż 1 miesiąc przed jej zakończeniem. 7) Aktywacja prawa opcji następuje w dniu przekazania Wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego. 8) Wykonawca niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania informacji o aktywacji prawa opcji. 9) Termin realizacji w przypadku opcji liczony jest od dnia przekazania Wykonawcy informacji. 10) W przypadku skorzystania z prawa opcji, realizacja dostawy jednorazowej albo dostaw częściowych powinny być zrealizowane w okresie do 3 miesięcy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa musli lub granoli w ilości 70 000 szt. opakowań w okresie 12 miesięcy
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa musli lub granoli w ilości 70 000 szt. opakowań w okresie 12 miesięcy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15613313 Müsli oder Ersatz
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa orzeszków ziemnych prażonych nie solonych w ilości 70 000 szt. opakowań w okresie 12 miesięcy
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa orzeszków ziemnych prażonych nie solonych w ilości 70 000 szt. opakowań w okresie 12 miesięcy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 03111200 Erdnüsse