2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van warme maaltijden voor de gemeentelijke basisschool - periode 1 september 2025 tot 30 juni 2026
Beschreibung: De uit te voeren opdracht omvat het leveren van warme maaltijden (soep + hoofdgerecht) aan de gemeentelijke basisschool te Zulte, Waalstraat 116 op schooldagen, met uitzondering van de woensdagen, pedagogische studiedagen, gedurende schoolvakanties en andere door het secretariaat van de gemeentelijke basisschool meegedeelde dagen aan de inschrijver. Dagelijks eten ca. 65 kleuters en 140 lagere schoolkinderen op de gemeenteschool. Wekelijks gaat het dus om ca. 266 maaltijden voor kleuters en 560 maaltijden voor lagere schoolkinderen, en dit ca. 35 weken per jaar. Dit brengt de vermoedelijke hoeveelheid op 9.310 maaltijden voor kleuters en 19.600 maaltijden voor lagere schoolkinderen. Voor de soep gaat het dagelijks om ca. 10 kleuters en 41 lage schoolkinderen en dit ca. 35 weken per jaar. Dit brengt de vermoedelijke hoeveelheid op 1.400 keren soep voor kleuters en 5.740 keren soep voor lager schoolkinderen. Deze raming is niet bindend. Er dient in beginsel op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag geleverd te worden in de gemeenteschool. Wanneer de leverancier tijdens een bepaalde periode zelf gesloten is, moet hij tijdig een oplossing zoeken voor het bezorgen van maaltijden (ev. samenwerken met een andere leverancier). De inschrijver zorgt voor een bacteriologisch veilige maaltijd door een correcte portionerings- en transporttemperatuur. Hij biedt de hoogste garantie op behoud van de voedingswaarde en de organoleptische kwaliteit, tot voldoening van de gebruiker. De maaltijden moeten dagvers geproduceerd worden en in bulk geportioneerd. De productietijd moet zo dicht mogelijk tegen de consumptietijd liggen om kwaliteitsverlies te voor-komen.
Interne Kennung: PPP05S-3957/5047/2025/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/007_1
174504-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP05S-3957/5047/2025/007
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15894210 Schoolmaaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/007_1