See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych. Przedmiot zamówienia składa się z 30 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 731881-2025
Interne Kennung: 57/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 16 Glucosum 30% roztwór doustny
Beschreibung: Glucosum 30% roztwór doustnye - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 16
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 60 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 17 Mleka modyfikowane
Beschreibung: Mleka modyfikowane - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 18 Testy diagnostyczne
Beschreibung: Testy diagnostyczne - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 19 Roztwory zewnętrzne, wewnętrzne, opłatki skrobiowe
Beschreibung: Roztwory zewnętrzne, wewnętrzne, opłatki skrobiowe - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 20 Surowce farmaceutyczne część 1
Beschreibung: Surowce farmaceutyczne część 1 - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 21 Surowce farmaceutyczne część 2
Beschreibung: Surowce farmaceutyczne część 2 - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 22 Leki stosowane w poekspozycyjnej profilaktyce zakażenia HIV
Beschreibung: Leki stosowane w poekspozycyjnej profilaktyce zakażenia HIV - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 23 Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 24 Romosozumab
Beschreibung: Romosozumab - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 25 Afliberceptum
Beschreibung: Afliberceptum - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 26 Nirsevimab
Beschreibung: Nirsevimab- ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 27 Laktoferyna
Beschreibung: Laktoferyna - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 28 Proszek hemostatyczny
Beschreibung: Proszek hemostatyczny - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 29 Insuliny ludzkie
Beschreibung: Insuliny ludzkie - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 30 Mizoprostol
Beschreibung: Mizoprostol - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 30