174532-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – PZOZ/DZP/382/06PN/26 Dostawa produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PZOZ/DZP/382/06PN/26 Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w podziale na pakiety. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZOZ/DZP/382/06PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - antybiotyki (ceftazidime, ceftriaxon)
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - antybiotyki (ceftazidime, ceftriaxon)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - antybiotyki (imipenem, meropenem)
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - antybiotyki (imipenem, meropenem)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - antybiotyki
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - antybiotyki
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - cefazolin
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - cefazolin
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - gąbka z gentamycyną
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - gąbka z gentamycyną
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - glucose 40%
Interne Kennung: Pakiet nr 6 -glucose 40%
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - methylprednisolone, prednisolone
Interne Kennung: Pakiet nr 7 -methylprednisolone, prednisolone
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - paracetamol i.v.
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - paracetamol i.v.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - rocuronium bromide
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - rocuronium bromide
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - leki różne
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 11 -leki różne
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - atosiban
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - atosiban
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - immunoglobulins
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - immunoglobulins
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - tranexamid acid
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - tranexamid acid
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - leki psychotropowe
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - leki psychotropowe
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - diazepam
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - diazepam
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - lorazepam inj.
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - lorazepam inj.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - leki psychiatryczne
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - leki psychiatryczne
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - fibrynogen
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - fibrynogen
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - albumina 50ml
Interne Kennung: Pakiet nr 20 - albumina 50ml
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Iron (III) derisomaltose
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - Iron (III) derisomaltose
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 22 - leki różne
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - ciprofloxacin, furosemid, potassium
Interne Kennung: Pakiet nr 23 - ciprofloxacin, furosemid, potassium
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - metronidazol
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - metronidazol
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 25 - leki różne
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Tabletki I
Interne Kennung: Pakiet nr 26 - Tabletki I
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 27 - leki różne
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 28 - leki różne
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - clindamycin inj.
Interne Kennung: Pakiet nr 29 - clindamycin inj.
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - leki różne
Interne Kennung: Pakiet nr 30 - leki różne
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - quetiapine
Interne Kennung: Pakiet nr 31 -quetiapine
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - metoprolol
Interne Kennung: Pakiet nr 32 - metoprolol
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - omeprazole
Interne Kennung: Pakiet nr 33 - omeprazole
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - propofol
Interne Kennung: Pakiet nr 34 - propofol
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - płyny infuzyjne cz. 1
Interne Kennung: Pakiet nr 35 - płyny infuzyjne cz. 1
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - amikacin, etomidate, gentamycin, ibuprofen
Interne Kennung: Pakiet nr 36 - amikacin, etomidate, gentamycin, ibuprofen
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - płyny infuzyjne cz. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 37 - płyny infuzyjne cz. 2
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Natrium chlor. 3000 ml worek
Interne Kennung: Pakiet nr 38 - Natrium chlor. 3000 ml worek
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Bupivacaine, lidocaine
Interne Kennung: Pakiet nr 39 - Bupivacaine, lidocaine
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - ornithine
Interne Kennung: Pakiet nr 40 - ornithine
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - budesonide do nebulizacji
Interne Kennung: Pakiet nr 41 - budesonide do nebulizacji
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - immunoglobulina anty-d; 300mg
Interne Kennung: Pakiet nr 42 - immunoglobulina anty-d; 300mg
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - olanzapine inj.
Interne Kennung: Pakiet nr 43 - olanzapine inj.
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - botulina (do pęcherza moczowego)
Interne Kennung: Pakiet nr 44 - botulina (do pęcherza moczowego)
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - krople do nosa, oczu i uszu
Interne Kennung: Pakiet nr 45 - krople do nosa, oczu i uszu
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - Immunoglobulina anty – d 50mcg; 150mcg
Interne Kennung: Pakiet nr 46 - Immunoglobulina anty – d 50mcg; 150mcg
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - phenobarbital (import docelowy)
Interne Kennung: Pakiet nr 47 - phenobarbital (import docelowy)
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - glukoza 30% roztwór doustny
Interne Kennung: Pakiet nr 48 - glukoza 30% roztwór doustny