174542-2026 - Wettbewerb
Polen – Neue Aktivkohle – Dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 640m3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 640m3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 640m3 wyprodukowanego specjalnie do uzdatniania wody pitnej dla filtrów węglowych ZUW Goczałkowice oraz ZUW Dziećkowice (dalej: „Produkt”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu.Uwaga: 1) Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w Rozdziale I ust. 3 oraz w Rozdziale II ust. 3 Opisu Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5 do SWZ) – tj. Parametry węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego. 2) Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe dla każdego z parametrów wskazanych w Rozdziale I ust. 3 oraz w Rozdziale II ust. 3 Opisu Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5 do SWZ) – tj. Parametry węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego. 3) Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 4) Zamawiający dopuszcza podanie parametrów w jednostkach innych niż wskazane w parametrach węgla aktywnego granulowanego pod warunkiem możliwości przeliczenia ich na jednostki tam określone. 5) Przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski. 4.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Interne KennungOP/321/9/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
LosLOT-0001