17455-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Zapewnienie transportu dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek na terenie Miasta Bielska-Białej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie transportu dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek na terenie Miasta Bielska-Białej
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest zapewnienie transportu dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek na terenie Miasta Bielska-Białej, polegającym na przewozie tych dzieci i uczniów na trasie: - najbliższy przystanek autobusowy miejsca zamieszkania –> szkoła lub przedszkole –> najbliższy przystanek autobusowy miejsca zamieszkania (dotyczy autobusów MINI/MIDI klasy M2 i M3), - dom –> szkoła lub przedszkole –> dom (dotyczy busów klasy M1
Vorherige Bekanntmachung815261-2025
Interne KennungZP.271.2.155.2025.KC
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest zapewnienie transportu dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek na terenie Miasta Bielska-Białej, polegającym na przewozie tych dzieci i uczniów na trasie: - najbliższy przystanek autobusowy miejsca zamieszkania –> szkoła lub przedszkole –> najbliższy przystanek autobusowy miejsca zamieszkania (dotyczy autobusów MINI/MIDI klasy M2 i M3), - dom –> szkoła lub przedszkole –> dom (dotyczy busów klasy M1)