See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych. Przedmiot zamówienia składa się z 30 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 731881-2025
Interne Kennung: 57/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 1 Trimebutini zawiesina
Beschreibung: Trimebutini zawiesina - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 60 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 2 Witaminy z grupy B
Beschreibung: Witaminy z grupy B - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 3 Immunoglobulina anty -D 50 i 150 µg
Beschreibung: Immunoglobulina anty -D 50 i 150 µg - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 4 Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 200 j.m.
Beschreibung: Immunoglobulina ludzka przeciw WZW typu B 200 j.m.- ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 5 Lidocaini hydrochloridum + Adrenalinum
Beschreibung: Lidocaini hydrochloridum + Adrenalinum.- ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 6 Articaini hydrochloridum + Adrenalinum
Beschreibung: Articaini hydrochloridum + Adrenalinum - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 7 Nitrazepamum
Beschreibung: Nitrazepamum - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 8 Salbutamolum 0,2%
Beschreibung: Salbutamolum 0,2% - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 9 Salbutamolum 0,1%
Beschreibung: Salbutamolum 0,1% - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 10 Andexanetum alfa
Beschreibung: Andexanetum alfa - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 11 Dexrazoxanum, Hyaluronidasum
Beschreibung: Dexrazoxanum, Hyaluronidasum - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 12 Klej tkankowy i skórny
Beschreibung: Klej tkankowy i skórny - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 13 Klej tkankowy dwuskładnikowy
Beschreibung: Klej tkankowy dwuskładnikowy - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 14 Roztwory do sporządzania kleju do tkanek
Beschreibung: Roztwory do sporządzania kleju do tkanek - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 15 Indocyanine green
Beschreibung: Indocyanine green - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 15