See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exotenbestrijding in het kader van Life Dunias LIFE20 NAT/BE/001442
Beschreibung: Natuurpunt Beheer wenst via deze opdracht de Europees beschermde duinhabitats langsheen de Belgische Westkust te herstellen in kader van het LIFE DUNIAS-project. In duingebieden, in eigendom en/of beheer van Natuurpunt en partners, dienen de aangeduide plantaardige invasieve exoten verwijderd te worden. Rimpelrozen (Rosa Rugosa), Boksdoorn (Lycium barbarum), Haagliguster (Ligustrum ovalifolium), Bruidssluier (Fallopia spec.), Cotoneaster (Cotoneaster spec.), Mahonie (Mahonia aquifolium) en Tamarisk (Tamarisk spec.) moeten systematisch verwijderd, ontworteld en afgevoerd worden. Bij de uitvoering moet bijzondere aandacht gaan naar de beperking van hergroei vanuit worteldelen door het maximaal verwijderen van alle plantendelen. Met het oog op een efficiënte bestrijding zijn in binnen- en buitenland praktijkproeven uitgevoerd en heeft de opdrachtgever naar aanleiding van deze opdracht een ‘best practice’ bepaald. In deze technische bepalingen worden deze methodieken verder toegelicht.
Interne Kennung: PPP23L-55/5134/NPB_Life Dunias_Exotenbestrijding_Westkust_2024_MD
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Warandeduinen West
Beschreibung: Perceel 1 Warandeduinen West
Interne Kennung: NPB_Life Dunias_Exotenbestrijding_Westkust_2024_MD 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Schapenweide NW blok
Beschreibung: Perceel 2 Schapenweide NW blok
Interne Kennung: NPB_Life Dunias_Exotenbestrijding_Westkust_2024_MD 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Schapenweide Centrale blok
Beschreibung: Perceel 3 Schapenweide Centrale blok
Interne Kennung: NPB_Life Dunias_Exotenbestrijding_Westkust_2024_MD 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Schapenweide Oost
Beschreibung: Perceel 4 Schapenweide Oost
Interne Kennung: NPB_Life Dunias_Exotenbestrijding_Westkust_2024_MD 4_4