2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met betrekking tot een geïntegreerde end-to-end oplossing voor de hele handhavingsketen door middel van (ANPR) camera’s
Beschreibung: C-smart dv treedt op als aankoopcentrale en wenst een niet-exclusieve raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering, plaatsing en exploitatie van een geïntegreerde end-to-end oplossing voor handhaving op basis van (ANPR-)cameratechnologie. De raamovereenkomst omvat onder meer de levering en installatie van (ANPR-)camera-infrastructuur en bijhorende componenten, alsook softwareoplossingen voor camerabeheer, vaststelling en verwerking van inbreuken, administratieve en/of politionele opvolging, boeteverwerking en invordering. Daarnaast omvat de opdracht ondersteunende diensten zoals configuratie, opleiding, onderhoud, support, monitoring en integraties met bestaande systemen van afnemers.
Interne Kennung: CSMRTANPR26bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSMRTANPR26bis - 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel het sluiten van een niet-exclusieve raamovereenkomst en aankoopcentrale met één leverancier voor de ondersteuning bij de uitrol van een geïntegreerde handhavingsoplossing op basis van (ANPR-)cameratechnologie. De raamovereenkomst omvat in hoofdzaak de levering en plaatsing van (ANPR-)camera’s en bijhorende infrastructuurelementen, de levering van softwarecomponenten die toelaten om inbreuken vast te stellen en de administratieve afhandeling ervan te ondersteunen, met inbegrip van de verwerking van GAS-boetes en de opvolging van invorderingsprocessen, evenals de noodzakelijke configuratie en opstart van deze componenten bij afnemers van de raamovereenkomst. De opdracht beoogt aldus een samenhangende oplossing voor de kernprocessen van de handhavingsketen, zonder dat hiermee een onbeperkte of algemene IT-dienstverlening wordt beoogd. De raamovereenkomst wordt opgezet als een niet-exclusief kader, waarbij afnemers die bijvoorbeeld reeds bestaande systemen hebben, niet verplicht zijn om het volledige pakket integraal af te nemen. Deze flexibiliteit heeft ook tot doel om zowel grotere als kleinere besturen toe te laten om gefaseerd of gedeeltelijk gebruik te maken van de raamovereenkomst, zonder dat hierdoor een allesomvattende afnameverplichting ontstaat. Deze opdracht omvat zowel een leverings-, diensten- als werkencomponent. Het zwaartepunt van deze raamovereenkomst ligt bij de levering van (ANPR-)camera-infrastructuur en de bijhorende hardwarecomponenten, die het essentiële en meest kenmerkende onderdeel van de opdracht vormen. De opdracht omvat daarnaast de bijhorende diensten die rechtstreeks verband houden met de operationele werking van de handhavingsoplossing, waaronder installatie- en configuratiediensten, integratie met bestaande backoffice- en administratieve systemen van lokale besturen voor zover relevant voor de uitvoering van de handhavingsketen, hosting of gelijkwaardige exploitatievormen van de softwarecomponenten met inbegrip van monitoring, onderhoud en ondersteuning, evenals opleidingen voor eindgebruikers en technische ondersteuning gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. De softwarecomponenten en de bijhorende diensten, zoals configuratie, exploitatie, ondersteuning, onderhoud en hosting of gelijkwaardige vormen van beheer, hebben hoofdzakelijk tot doel de goede werking van de geleverde infrastructuur en de handhavingsketen te verzekeren en zijn derhalve ondersteunend en bijkomstig ten opzichte van de leveringscomponent. De opdracht omvat tot slot ook eventuele beperkte werken die in het kader van de plaatsing van de camerainfrastructuur noodzakelijk zijn, zoals onder meer funderings-, bevestigings-, bekabelings- en aansluitingswerken. Deze werken zijn onlosmakelijk verbonden met de plaatsing van de camera-infrastructuur en dienen als bijkomstige prestaties te worden beschouwd.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras