174703-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren – Antiinfektiva - společné zadávání
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAntiinfektiva - společné zadávání
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Antiinfektiva" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne Kennung540/VZOŘ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
5. Los
LosLOT-0011
TitelČást 11 - Amikacin, 1000mg, inf. roztok, lahev
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Amikacin, 1000mg, inf. roztok, lahev" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 11 - Amikacin, 1000mg, inf. roztok, lahev
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Vankomycin,1000mg, inf.roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Vankomycin,1000mg, inf.roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 3 - Vankomycin,1000mg, inf.roztok, lahvička
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Vankomycin,500mg, inf.roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Vankomycin,500mg, inf.roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 2 - Vankomycin,500mg, inf.roztok, lahvička
LosLOT-0004
TitelČást 4 - Klarithromycin, 500mg, inf.roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Klarithromycin, 500mg, inf.roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 4 - Klarithromycin, 500mg, inf.roztok, lahvička
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Cefazolin, 1g, inj./inf. roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Cefazolin, 1g, inj./inf. roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 1 - Cefazolin, 1g, inj./inf. roztok, lahvička
LosLOT-0005
TitelČást 5 - Ampicilin a enzymový inhibitor, 1,5mg, injek.roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Ampicilin a enzymový inhibitor, 1,5mg, injek.roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 5 - Ampicilin a enzymový inhibitor, 1,5mg, injek.roztok, lahvička
LosLOT-0010
TitelČást 10 - Amikacin, 500mg, inf. roztok, lahev
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Amikacin, 500mg, inf. roztok, lahev" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 10 - Amikacin, 500mg, inf. roztok, lahev
LosLOT-0009
TitelČást 9 - Amikacin, 500mg, inj./inf. roztok, ampule
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Amikacin, 500mg, inj./inf. roztok, ampule" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 9 - Amikacin, 500mg, inj./inf. roztok, ampule
LosLOT-0008
TitelČást 8 - Flukonazol, 200mg, inf.roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Flukonazol, 200mg, inf.roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 8 - Flukonazol, 200mg, inf.roztok, lahvička
LosLOT-0007
TitelČást 7 - Aciklovir, 250mg, inf.roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Aciklovir, 250mg, inf.roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 7 - Aciklovir, 250mg, inf.roztok, lahvička
LosLOT-0006
TitelČást 6 - Vorikonazol, 200mg, inf.roztok, lahvička
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků "Vorikonazol, 200mg, inf.roztok, lahvička" dle uvedené specifikace a na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mez jednotlivými zadavateli - osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatele dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 24 měsíců od podpisu příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Interne KennungČást 6 - Vorikonazol, 200mg, inf.roztok, lahvička