2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud vaste planten
Beschreibung: RAW raamovereenkomst voor het onderhoud van vaste planten in de gemeente Roermond. Deze overeenkomst wordt aangegaan voor de periode van twee (2) jaar, te weten van 1 januari 2025 tot en met 31 december 2026. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de overeenkomst één (1) maal met een periode van twee (2) jaar te verlengen. Ook de aannemer kan een besluit nemen over al dan niet verlengen van de overeenkomst. De verwachting is dat er per jaar voor een totaal van ca. € 60.000 aan deelopdrachten zal worden verstrekt.
Interne Kennung: 51994-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit : - onderhoud van vaste planten borders; - onderhoud van overige groenvoorzieningen; - overige, bijkomende werkzaamheden zoals o.a. verkeersmaatregelen en het ter beschikking stellen van materieel en personeel
Interne Kennung: 1