2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingenvervoer
Beschreibung: Het huidige contract leerlingenvervoer loopt af op 1 juli 2025. Gemeente Helmond start een openbare Europese aanbestedingsprocedure om te komen tot een nieuw contract. 30 miljoen euro maximale uitname. Op dit moment, twee miljoen euro per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het dagelijks vervoer van leerlingen naar scholen in en buiten Helmond. Maximale uitname is 30 miljoen euro. Op dit moment twee miljoen euro per jaar.
Interne Kennung: 1