See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dooimiddelen (Strooizout)
Beschreibung: De gemeenten Coevorden en Borger-Odoorn wensen gezamenlijk een raamovereenkomst af te sluiten ten behoeve van de levering van wegenzout, natriumchloride en calciumchloride voor de gladheidsbestrijding. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geschatte geraamde waarde van €300.000 per aanbestedende dienst. U kunt hieraan geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 82622-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeenten Coevorden en Borger-Odoorn (hierna: aanbestedende diensten) wensen gezamenlijk een raamovereenkomst af te sluiten ten behoeve van de levering van wegenzout, natriumchloride en calciumchloride voor de gladheidsbestrijding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Wegenzout
Beschreibung: Perceel 1: Wegenzout: Het jaarlijks leveren van circa 1000 ton wegenzout op de locatie zoals vermeld in het programma van eisen. Geraamde waarde per perceel per aanbestedende dienst.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Natriumchloride
Beschreibung: Perceel 2: Natriumchloride: Het jaarlijks leveren van circa 180 ton Natriumchloride voor de gemeente Borger-Odoorn.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Calciumchloride
Beschreibung: Perceel 3: Calciumchloride: Het jaarlijks leveren van circa 650 ton calciumchloride voor de gemeente Coevorden.
Interne Kennung: 3