2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa laptopa i oprogramowania z jednostką sterującą w ramach projektu „Edu-fish – program edukacyjno-promocyjny w zakresie rybactwa” (umowa o dofinansowanie nr: FEDR.02.01-IP.01.0001/24) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą laptopa i oprogramowania z jednostką sterującą w ramach projektu „Edu-fish – program edukacyjno-promocyjny w zakresie rybactwa” (umowa o dofinansowanie nr: FEDR.02.01-IP.01.0001/24) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz 101 ust. 4 Pzp, jednakże podane przez zamawiającego wymagania oraz parametry techniczne określające przedmiot zamówienia są warunkami minimalnymi, których spełniania zamawiający będzie oczekiwał. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z ich opisem lub normami
Vorherige Bekanntmachung: 586860-2025
Interne Kennung: 287/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Aktualizacja oprogramowania AV 4.x do ZEN 3.9 z jednostką sterującą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą laptopa i oprogramowania z jednostką sterującą w ramach projektu „Edu-fish – program edukacyjno-promocyjny w zakresie rybactwa” (umowa o dofinansowanie nr: FEDR.02.01-IP.01.0001/24) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Laptop
Interne Kennung: Część 2