2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Opleidingen Post 21 domein
Beschreibung: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is om één leverancier te contracteren voor dienstverlening op het gebied van maatwerk opleidingen en trainingen voor Post 21 Opleidingen (het Post21-domein, heeft vooral betrekking op de be- en bijsturing van de treindienst) voor de ProRail ICT academie. Maximale opdrachtwaarde over de maximale contractduur (8 jaar) € 6.009.888,-
Interne Kennung: TN 570066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1