174874-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Wohnungswesen – Tijdelijke huisvestingsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTijdelijke huisvestingsdiensten
BeschreibungBinnen het voortgezet onderwijs bestaat regelmatig behoefte aan tijdelijke onderwijshuisvesting, bijvoorbeeld bij (ver)bouw, renovatie, herinrichting of tijdelijke capaciteitsuitbreiding. Met deze aanbesteding beoogt de coöperatie te komen tot één Raamovereenkomst die voorziet in de ontwerp-, leverings-, plaatsings-, onderhouds- en verwijderingsdiensten voor tijdelijke huisvesting, inclusief de daarbij behorende installaties en voorzieningen. onbekend
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionenaanvullende opdrachten en/ of onderhoudswerkzaamheden