174892-2025 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Dostawa i wdrożenie urządzeń infrastruktury sieciowej oraz serwerowej wraz z niezbędnym oprogramowaniem w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie urządzeń infrastruktury sieciowej oraz serwerowej wraz z niezbędnym oprogramowaniem w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i wdrożenie urządzeń infrastruktury sieciowej oraz serwerowej wraz z niezbędnym oprogramowaniem w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd" Część 1 - Dostawa i wdrożenie urządzeń infrastruktury sieciowej oraz serwerowej wraz z niezbędnym oprogramowaniem w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd" Część 2 - Zakup i wdrożenie urządzeń: UTMów, SWICHów, ACCESS POINTów oraz systemów ochrony dla stacji roboczych wraz z systemem centralnego zarządzania. Cześć 3 - Zakup i wdrożenie urządzeń: serwery, macierz oraz zasilaczy awaryjnych wraz z licencjami. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji poszczególnych części zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 10A – dla części 1, Załącznik nr 10B – dla części 2, Załącznik nr 10C – dla części 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 666030-2024
Interne Kennung: ZRP.271.1.50.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 30238000 Automationsgeräte für Bibliotheken, 30237280 Stromversorgungszubehör, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 31682520 Notabschaltungssysteme, 30237135 Netzschnittstellenkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie urządzeń infrastruktury sieciowej oraz serwerowej wraz z niezbędnym oprogramowaniem w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd"
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji poszczególnych części zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 10A
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i wdrożenie urządzeń: UTMów, SWICHów, ACCESS POINTów oraz systemów ochrony dla stacji roboczych wraz z systemem centralnego zarządzania.
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji poszczególnych części zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 10B
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219100 Gateway-Softwarepaket, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 30238000 Automationsgeräte für Bibliotheken, 30237280 Stromversorgungszubehör, 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i wdrożenie urządzeń: serwery, macierz oraz zasilaczy awaryjnych wraz z licencjami.
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji poszczególnych części zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 10C
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 31682520 Notabschaltungssysteme, 30237135 Netzschnittstellenkarten