174915-2025 - Wettbewerb
Belgien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Raamovereenkomst voor het ontwikkelen van effectieve campagnes die de Vlaamse weggebruiker aanzetten tot verkeersveiliger gedrag en de creatie en realisatie van communicatie- en sensibiliseringsmateriaal voor de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het ontwikkelen van effectieve campagnes die de Vlaamse weggebruiker aanzetten tot verkeersveiliger gedrag en de creatie en realisatie van communicatie- en sensibiliseringsmateriaal voor de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde).
BeschreibungRaamovereenkomst voor het ontwikkelen van effectieve campagnes die de Vlaamse weggebruiker aanzetten tot verkeersveiliger gedrag en de creatie en realisatie van communicatie- en sensibiliseringsmateriaal voor de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde).
Interne Kennung2025/VSV/SS/001
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025/VSV/SS/001 - 1
Interne Kennung1
174915-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025/VSV/SS/001
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/VSV/SS/001 - 1
Interne identificatiecode: 1